Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, należy wejść na stronę http://www.wychowawca.edu.pl/kursy, a następnie odnaleźć i kliknąć właściwy kurs. Po wejściu w szkolenie trzeba kliknąć ikonkę z napisem "Zapisz się" i wypełnić formularz rejestracyjny. Do 5 minut po rejestracji, na maila oraz SMS-em zostanie wysłany login i hasło użytkownika (w przypadku, kiedy mail lub/i SMS nie doszedł, prosimy o kontakt z obsługą klienta pod nr infolinii: 22 60 20 113.

Przy pomocy otrzymanych danych należy zalogować się na swoje indywidualne konto. W przypadku płatności zrealizowanej przelewem internetowym system w ciągu kilku minut wykryje transakcję i aktywuje kurs. Jeśli natomiast opłata nastąpiła przelewem tradycyjnym (dane do przelewu dostępne są poniżej), w urzędzie pocztowym bądź też w placówce bankowej, należy przesyłać potwierdzenie przelewu w formie pliku PDF  na adres: kontakt@wychowawca.edu.pl.

Aktywacja kursu nastąpi w ciągu kilku minut od wysłania maila z potwierdzeniem transakcji. Korzystanie z systemu jest możliwie uproszczone, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 5-10 minut.

Dane placówki:

Centrum Doskonalenia Zawodowego
Aleje Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa

 

Nr konta bankowego (Santander): 20 1090 2457 0000 0001 5256 4148

Jeżeli nie posiadasz konta internetowego lub nie masz możliwości opłacenia kursu przez płatności błyskawiczne skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: kontakt@wychowawca.edu.pl

Ostateczne ceny kursów to:

  • Wychowawca Wypoczynku: 399 zł
  • Kierownik Wypoczynku: 399 zł
  • Kierownik/Opiekun Wycieczek: 239 zł

System Przelewy24 zapewnia wygodę i bezpieczeństwo transakcji. Forma płatności jaką dają Przelewy24, że nikt poza Tobą nie będzie znał numeru Twojego konta bankowego lub numeru Twojej karty kredytowej. Zalecamy tę metodę płatności z uwagi na szybkość realizacji i automatyczną integrację rozliczania transakcji z naszym systemem Wychowawca.edu.pl

Zalety kursu On-Line

zaletyOszczędzasz czas i pieniądze...

Dodatkowo zapewniamy

zaletyZaświadczenie w cenie kursu...

Przebieg kursu

zaletyPrzedstawiciel przyjedzie do Ciebie!

Wymagania

zaletyUkończone 18 lat i szkoła średnia...