Kurs Kierownika Wypoczynku

  Cena: 399.00 PLN | Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 399.00 PLN

Opis kursu

 

Kurs Kierownika Wypoczynku Online można ukończyć nie wychodząc z domu. Przedstawiciel Instytucji do 2 dni roboczych od momentu zaliczenia kursu na platformie zostanie do Ciebie wydelegowany, celem przeprowadzenia egzaminu. O dokładnym terminie egzaminu kursant zostanie poinformowany telefonicznie. Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem MEN Kurs Kierownika Wypoczynku trwa 10 godzin.

Ukończenie Kursu Kierownika Wypoczynku umożliwia podjęcie pracy w charakterze kierownika wypoczynku.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wysyłane jest w terminie od 7 do 10 dni roboczych od momentu zakończenia kształcenia. Dokument jest wydawany dożywotnio, zgodnie z aktualnymi przepisami. W tym czasie każdy kursant ma dodatkowo możliwość uzyskania zaświadczenia w wersji elektronicznej. Dzięki temu może uzyskać dokument zawierający numer ewidencyjny w dużo krótszym czasie i od razu się nim posługiwać. Możliwość uzyskania elektronicznej wersji zaświadczenia jest dostępna w formularzu końcowym dostępnym na indywidualnym koncie kursanta, po pozytywnej weryfikacji egzaminu.

Posiadamy status instytucji oświatowej, dzięki czemu masz pewność, że zaświadczenie jest honorowane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia, rejestracji oraz płatnościach znajdują się w dziale FAQ - częste pytania i odpowiedzi, zachęcamy do weryfikacji.

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: 

kontakt@wychowawca.edu.pl

lub telefoniczny: 22 60 20 113

 

Zalety kursu On-Line

zaletyOszczędzasz czas i pieniądze...

Dodatkowo zapewniamy

zaletyZaświadczenie w cenie kursu...

Przebieg kursu

zaletyPrzedstawiciel przyjedzie do Ciebie!

Wymagania

zaletyUkończone 18 lat i szkoła średnia...